Koszyk 0,00 zł

GLUKAT + NOŚNIK MGŁY

GLUKAT + NOŚNIK MGŁY Dezynfekcja ścian, posadzek hal, magazynów, ciągów komunikacyjnych

246,00 zł

Dezynfekcja ścian, posadzek hal, magazynów, ciągów komunikacyjnych

Nmer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3983/10

Płyn o właściwościach bakteriobójczych, stosowany w celu utrzymania higieny weterynaryjnej w miejscach hodowli, przetrzymywania i transportu zwierząt oraz w szklarniach i pieczarkarniach poza cyklami hodowlanymi. produkt jest przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie mają kontaktu z żywnością lub środkami żywienia zwierząt. preparat kategorii I, grupy 2, 3.

SKŁAD Substancje czynne: glutaral, chlorek didecylodimetyloamonu

Sposób użycia: Po uprzednim umyciu i przepłukaniu powierzchni wodą, wprowadzić lub nanieść roztwór roboczy środka poprzez spryskiwanie, zanurzanie, zwilżanie powierzchni ścierką lub mopem. Zlecane stężenie preparatu wynosi 0,5% - 0,7% w wodzie. Zużycie roztworu roboczego wynosi od 200 do 300 ml na m2. Powierzchnie powinny być dobrze i równomiernie zwilżone roztworem produktu. Podczas stosowania produktu unikać wdychania oparów. Po zastosowaniu produktu użyty sprzęt przepłukać wodą. Czas od zastosowania produktu do uzyskania skutku biobójczego: 30 minut; temperatura stosowania: od 10°C. Użytkowanie obiektu po zastosowaniu środka i przewentylowaniu pomieszczenia nie wymaga okresu karencji. Niezbędny czas wietrzenia pomieszczenia po zastosowaniu produktu: 60 minut. Zapewnić dostęp świeżego powietrza w pomieszczeniach zamkniętych.

Zamgławianie: Dezynfekcję zamkniętych pomieszczeń metodą zamgławiania prowadzić stosując rozcieńczenie 1 część preparatu na 1,5 części wody. Zużycie preparatu w przeliczeniu na koncentrat powinno wynosić 1 do 2 litrów na 1000 m3 kubatury pomieszczenia.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Kontakt

zamowienia@mexeo.pl
Tel.+48 504 014 478

Wysyłka towaru

Wysyłki paletowe realizowane przez
Raben, Hellmann. Możliwość wysyłki za pobraniem.

Formy płatności

Gotówka, przelew tradycyjny
Przelewy 24

Copyright © 2024 MEXEO

\